Zajęcia indywidualne

Serdecznie zapraszamy na zajęcia indywidualne w gabinecie ERKA w Gdańsku:

TERAPIA LOGOPEDYCZNA

TERAPIA NEUROLOGOPEDYCZNA; MIOFUNKCJONALNA

TERAPIA TRUDNOŚCI W PRZYJMOWANIU POKARMÓW

TERAPIA TRUDNOŚCI W UCZENIU SIĘ; TERAPIA RĘKI

TERAPIA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

FIZJOTERAPIA

KONSULTACJE DLA RODZICÓW

TRENING SŁUCHOWY TOMATIS®, SOUNDSORY®

Terapia jest prowadzona metodą „Całościowego i Harmonijnego Wspomagania Potencjału Dziecka”, wypracowaną przez założycielkę Gabinetu ERKA – Joannę Sitarz.

W zależności od potrzeb Dziecka korzystamy z różnych form pracy,
m.in. masażu, technik osteopatycznych, komunikacji alternatywnej i wspomagającej.
 

Zajęcia prowadzone są w Gdańsku przez zespół wykwalifikowanych terapeutów, którzy poza wykształceniem kierunkowym stale dokształcają się na kursach i szkoleniach oraz są pod stałą superwizją prowadzonych przez siebie działań.

Gabinet terapeutyczny dla Dzieci – zajęcia indywidualne

Jesteśmy miejscem, które oferuje wsparcie i profesjonalną opiekę dla Dzieci w różnym wieku, borykających się z rozmaitymi wyzwaniami rozwojowymi. Specjalizujemy się w prowadzeniu wielu rodzajów terapii, zapewniając kompleksowe podejście do poprawy jakości życia dzieci nieśmiałych, nadpobudliwych, o wysokim poziomie lęku i napięcia emocjonalnego, z deficytami w sferze społeczno emocjonalnej, trudnościami w uczeniu się, przyjmowaniu pokarmów czy innymi problemami. Prowadzone przez nas zajęcia fizjoterapeutyczne mają na celu poprawę sprawności fizycznej i wsparcie rozwoju motorycznego dzieci. Naszą misją jest zapewnienie każdemu Dziecku indywidualnego podejścia oraz wsparcia, które pomogą mu osiągnąć pełny potencjał rozwoju. Działamy z pasją i zaangażowaniem, aby pomóc Dzieciom i ich rodzinom w pokonywaniu trudności. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na konsultację. Razem możemy pracować nad lepszą przyszłością Twojego Dziecka.